17 Aralık 2017 Pazar

Orhangazi’de Kış Tedbirleri Görüşüldü

Orhangazi Yaz Spor Okulu Açılışı Yapıldı

Orhangazi Belediyesi bünyesinde gerçekleştirilen ve 20’ye yakın farklı branşlardaki antrenörler nezaretinde yaz boyunca yapılacak olan Yaz Spor Okullarının ilk etabı için de Kapalı Spor Salonu’nda bir açılış töreni düzenlendi.

04 Temmuz 2017 Salı 11:48
Bu haber 229 kez okundu
Orhangazi Yaz Spor Okulu Açılışı Yapıldı
banner89

 Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mesut Köse ile Belediye Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri ve çok sayıda öğrenci velisinin katıldığı tören saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.
Törenin açılış konuşmasını yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mesut Köse sporun içinden gelen ve sporla her zaman yakından ilgilenen bir belediye başkanına sahip olduklarını ve spora olan desteklerinden dolayı kendisine teşekkürlerini sunduklarını ifade etti. Belediye başkanı Neşet Çağlayan bu yıl yaz spor okullarının 20 antrenör ve 14 branşta yapılacağını belirterek, futbol, basketbol, voleybol, atletizm, tenis, masa tenisi, badminton, kick boks, karate, satranç, taekvando, jimnastik, güreş ve özel eğitim branşlarında yaz spor okulu düzenliyoruz. Şu ana kadar 2 bine yakın minik yavrumuz bu yaz spor okullarımıza müracaat etti. Bu sayının 2 bin 500’ü bulacağını tahmin ediyoruz dedi. Çağlayan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de sporun ve sporcunun yanında olacaklarını belirterek, özellikle salon sporları ve minik sporcularımızı çok önemsiyoruz. Bu yaz spor okullarına çocuklarını gönderen velilerimiz en büyük alkışı hak edenler. Onlara teşekkür ediyorum dedi. programda son olarak söz alan Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz ise spora destek olan belediye başkanı Neşet Çağlayan, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile öğrenci velilerini kutladı. Programın ardından ilçe protokolü minik sporcular ve antrenörlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. 

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV