21 Ocak 2018 Pazar

Hürriyet Mahallesi’nde Yaşlı Adam İntihar Etti

Deniz kanosu heyecanı Bursa’yı saracak

Türkiye Kano Federasyonu faaliyet takviminde yer alan 2017 yılı Deniz Kanosu Türkiye Şampiyonası Bursa Büyükşehir Belediyesi´nin desteğiyle, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü koordinasyonunda ve İznik Belediyesi ev sahipliğinde 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde İznik´te gerçekleştirilecek.

05 Ekim 2017 Perşembe 09:43
Bu haber 104 kez okundu
 Deniz kanosu heyecanı Bursa’yı saracak
banner90

İznik gölü kıyısında bulunan İznik İzzet Peşte Su Sporları Kamp Eğitim Merkezi´nde başlayacak olan şampiyonada 1000 metre kadın, 1000 metre erkek, 1000 metre mix, 500 metre kadın, 500 metre erkek ve 500 metre mix kategorilerinde 107 sporcu kıyasıya mücadele edecek. 7 Ekim Cumartesi günü saat 8:30´da eleme yarışlarıyla başlayacak olan şampiyona, 8 Ekim Pazar günü finallerin ardından ödül töreni ile son bulacak.

 

“BU HEYECANA İZNİK’TE ŞAHİTLİK EDİN”

Tüm kano alanında faaliyet gösteren spor kulüplerini İznik Gölü’nde ki heyecana davet eden İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “İznik muhteşem doğası ve eşsiz gölü ile tüm spor alanlarının yapılabileceği muhteşem bir yer. Bu sebeple bir çok doğa ve su sporlarına da ev sahipliği yapıyor. İşte bunlardan birini daha İznik Gölü’nde gerçekleştiriyoruz. Türkiye Kano Federasyonu Kano Türkiye Şampiyonası ilk kez ülkemizin beşinci ve Marmara Bölgesi’nin en büyük gölü olan İznik Gölü’nde gerçekleşecek. Ben ülkemizde kano alanında faaliyet gösteren tüm spor kulüplerini bu heyecana, bu ayrıcalıklı yarışa davet ediyorum. Gelin sizde bu heyecana ve coşkuya İznik’te şahitlik edin.Bu vesile ile ilçemizde ev sahipliği yapacağımız yarışlara katılacak tüm sporculara şimdiden başarılar diliyor, tüm vatandaşlarımızı da bu yarışların heyecanına izleyerek ortak olmaya davet ediyorum” dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV