21 Ocak 2018 Pazar

Hürriyet Mahallesi’nde Yaşlı Adam İntihar Etti

İsmail Yılmaz Ak Parti’den İstifa Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi( Ak Parti) Orhangazi İlçe Başkanlığı’nda gündeme bomba gibi düşen bir istifa gerçekleşti. 2007 yılından bu yana parti içerisinde ve kademelerinde önemli ve kilit görevler üstlenen deneyimli siyasetçi İsmail Yılmaz Ak Parti’den istifa ettiğini açıkladı.

15 Kasım 2017 Çarşamba 12:59
Bu haber 303 kez okundu
 İsmail Yılmaz Ak Parti’den İstifa Etti
banner89

AK PARTİ İLE YOLLARI AYIRDI

Orhangazi siyasetinin önde gelen isimlerinden iş adamı İsmail Yılmaz, Ak Parti’den istifa ettiğini açıkladı. 2007 yılından bu yana Ak Parti Orhangazi İlçe teşkilatında aktif görevlerde yer alan İsmail Yılmaz; Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı, Seçim İşleri Başkanlığı, Yerel Yönetimler Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Başkanlığı ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkanlık gibi önemli ve kritik görevleri üstlenerek, parti içerisinde saygı duyulan isimler arasında yer almıştı. Deneyimli siyasetçi İsmail Yılmaz, gördüğü lüzum ve gerekçeler ile 10 yıl görev yaptığı partisi ile yollarını ayırdığını, bundan sonraki siyasi hayatına Ak Parti’de devam etmeme kararını aldığını belirtti.

 

SİYASETE NOKTA KOYMADIM

Orhangazi’de siyasette olduğu kadar iş dünyasında da saygın bir kişiliğe sahip olan İsmail Yılmaz, aktif siyasi hayatına nokta koymadığının altını çizerek, kendisine bugüne kadar verdikleri desteklerinden dolayı tüm yol arkadaşlarına teşekkür etti. Artık Orhangazi’nin sorunlarını ve çözüm yollarını başka bir siyasi platformda devam edeceğini söyleyen Yılmaz, “Benim bugüne kadar hiçbir kişiyle şahsi sorunum olmadı. Ak Parti ile yollarımı ayırma kararım tamamıyla kendi inisiyatifim. Yüce Allah’ın verdiği güç ve azim ile artık siyasette edindiğimiz bilgilerimizi daha kararlı ve iyi bir şekilde anlatmak, güzel Orhangazi’mize hak ettiği değeri kazandırmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız.

Orhangazi’nin değerleri vardır…

Bizlerin tek derdi ilçemizin sorunları ve bu sorunların çözüm yollarıdır. Bu duygu ve düşünceler ile hareket ederek önümüzdeki süreç içerisinde siyasette daha aktif olacağımı belirtmek isterim” diyen Yılmaz Orhangazi’nin belirli değerleri olduğunu ve bu değerlerin sahip çıkılması gereken değerler olması gerekirken bunların yanlış bir yönetim biçimiyle ayaklar altına alındığını ve bu değerlere sahip çıkmanın bir görev olduğunu hissederek Ak partiden istifa ettiğini belirtti.

 

 

Anahtar Kelimeler: OrhangaziBursa

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV