17 Ekim 2017 Salı

Asil Çelik İçin ÇED Süreci Tamamlandı

AK Parti'de kongre takvimi netleşti

AK Parti’nin merakla beklenen kongre takvimi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.

03 Temmuz 2017 Pazartesi 12:55
Bu haber 204 kez okundu
AK Parti'de kongre takvimi netleşti
banner67

 Ankara’da yapılan il başkanları toplantısında seçim sürecini başlattığını söyleyen Erdoğan, kongreler sürecinde teşkilatlarda görev alacak yöneticilerin sahip olduğu kriterleri de açıkladı. 

 

DELEGE SEÇİMLERİ 12-26 TEMMUZ ARASI

AK Parti’de teşkilat seçim takvimi süreci 4 Temmuz Salı günü itibariyle resmen başlıyor. İl ve ilçe teşkilatları seçim alt yapı hazırlarını tamamladıktan sonra delege seçimlerine geçilecek. Delege seçimleri 12-26 Temmuz tarihleri arasında tamamlanacak. İlçe kongreleri 19 Ağustos-12 Kasım tarihlerinde, il kongreleri ise 18 Kasım-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 

 

İL KONGRESİ 18 KASIM-25 ŞUBAT ARASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ikinci kez AK Parti’nin başına geçmesinden sonra merakla beklenen teşkilatlardaki değişim sinyalinden sonraki ilk önemli adım atıldı. Erdoğan, teşkilatlardaki değişimi kongrelerde gerçekleştirecek. Erdoğan, teşkilatlarda en önemli değişiklikleri il başkanlarında yapması bekleniyor. AK Parti’de il kongreleri 18 Kasım-25 Şubat tarihi arasında gerçekleştirilecek. 

banner88

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV