17 Aralık 2017 Pazar

Orhangazi’de Kış Tedbirleri Görüşüldü

Ak Parti iftarda ‘Çat Kapı’ misafir olacak

Ak Parti Orhangazi İlçe Başkanı Mustafa Kaya, basın mensuplarıyla değerlendirme toplantısının arından 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı ile alakalı bir açıklamada bulundu. Kaya, tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutladığını belirterek; bu mübarek ayda vatandaşlarımızla iç içe olacağız. Çat kapı iftar programları düzenleyeceğiz dedi.

26 Mayıs 2017 Cuma 11:14
Bu haber 405 kez okundu
Ak Parti iftarda ‘Çat Kapı’ misafir olacak
banner89

 Başı rahmet ortası mağfiret sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan Ayını tekrar idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesini barındıran Ramazan Ayı, mukaddes kitabımız Kur'an-ı Kerim'in yeryüzüne indiği mucizelerle dolu bir aydır. Ramazan Ayı, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştirildiği bir aydır. Bu ayda her zamankinden fazla olarak düşkün ve muhtaçlara yardım eli uzatılmalı çocuk ve yaşlıların gönlü alınmalıdır. 

 

BU RAMAZAN’DA DA HALKIMIZLA İÇ İÇE OLACAĞIZ

Tüm insanlığın hiçbir ayrım olmaksızın Ramazan'ı birlikte idrak etmesini, iftarların, sahurların birleştiriciliğiyle güçlenmelerini arzu ediyoruz. Ramazan ayı insanlar arasında birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının güçlenmesinde büyük katkı sağlamaktadır. Toplum olarak bizi biz yapan güzel değerlerimiz ve güzel geleneklerimiz Ramazan ayında tekrar yaşanmaktadır. Bu mübarek zamanın ülkemizde ve tüm İslam âleminde oluşturduğu birleştirici gücün dünyada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin başlangıcı olması yine en büyük temennimizdir. Biz AK Parti teşkilatları olarak her zaman olduğu gibi bu Ramazan'da da halkımızla iç içe olacağız. Onların iftar sofralarına misafir olacağız. Çat kapı yapacağımız iftarlar ile vatandaşlarımızın iftar sofralarında yer alacağız. Parti olarak öyle büyük katılımlı bir iftar organizasyonu düzenlemeyi planlamıyoruz dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV