17 Aralık 2017 Pazar

Orhangazi’de Kış Tedbirleri Görüşüldü

CHP İlçe Başkanı Sevim Turan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun programına katıldı

Turan; Hep Birlikte Hayır Diyoruz Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenişehir ilçesinde vatandaşlarla buluştu. Milletin, zekâsına ve vatanına bağlılığına güvendiğini ifade eden Kılıçdaroğlu, Bu millet, bayrağına sahip çıkacaktır. O nedenle inanıyor ve güveniyorum. Bu millet Nisan'ın 16'sında sandığa gidecektir, hayırlı bir işe imza atacaktır. Buna yürekten inanıyorum dedi. Yenişehir’deki programa Orhangazi İlçe Başkanı Sevim Turan ve yönetimi de katılarak destek verdi.

28 Mart 2017 Salı 11:04
Bu haber 329 kez okundu
CHP İlçe Başkanı Sevim Turan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun programına katıldı
banner89

 Yenişehir ilçesi saat kulesi önünde vatandaşlara seslenen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; Durup dururken önümüze bir anayasa değişikliği getirdiler dedi. Bursa Milletvekillerinin de tam kadro katıldığı Bursa programında Kılıçdaroğlu, Bu anayasa değişikliğinin gerekçesi ne? Rejimi değiştirmek istiyorlar, rejimi. 'Demokratik parlamenter sistemden, tek adam rejimine geçelim.' diyorlar. Peki, bu tek adam rejimi, bu anayasa değişikliği bu memleketin hangi sorununu çözecek ben bunu merak ediyorum. Meydan meydan geziyorlar, beni çekiştiriyorlar. Ya siz beni bırakın, bu millet niye 'evet' diyecek onu anlatın. Anlatamıyorlar. Bir türlü dilleri dönmüyor." diye konuştu.

 

KILIÇDAROĞLU YENİŞEHİR’DEN KADINLARA SESLENDİ

Sevgili anneler, siz freni olmayan bir otobüse çocuklarınızı bindirir misiniz? Nereye gittiği belli olmayan bir trene çocuklarınızı bindirir misiniz? Nereye gittiği belli olmayan bir kamyonda eşinize 'Olsun sen bin, freni de olmasın' diye eşinizi gönderir misiniz? Şimdi diyorlar ki '80 milyonu freni olmayan bir otobüse bindireceğiz, nereye gidiyorsa oraya gitsin.' Buna razı olacak mıyız? Biz de razı değiliz, onun için diyoruz ki denge sistemi olmalı, denetleme sistemi, fren sistemi olmalı. Birisi hata yaptığı zaman bir başkası oradan o hatayı düzeltmeli. Hata insana mahsustur. Beşer şaşar, hata yapabiliriz hepimiz ama bir başka organ, varsa bir yanlış, o yanlışı gelir düzeltir dedi.

 

TURAN: HEP BİRLİKTE HAYIR DİYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bursa’daki programlarına katılan Orhangazi İlçe Başkanı Sevim Turan yaptığı açıklamada; Referandumda bize sorulan 18 maddelik değişiklikte Bir gecede kendisine destek veren muhtarların görevine son verebilir. Bu yetkilere evet dememizi istiyorlar. Freni olmayan bir araca çocuğumuzu bindirir misiniz? Freni olmayan trene ailece biner misiniz? Denetleme mekanizması olmayan bu maddelere evet der misiniz?  CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu Yeni Şehir Mitinginde Halkımıza Sordu. Hep birlikte Hayır, Hayır,Hayır diyoruz dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV