17 Aralık 2017 Pazar

Orhangazi’de Kış Tedbirleri Görüşüldü

22 Kiloyu böyle verdi...

6 Ayda Hedef 50 Kilo verecek...

13 Aralık 2016 Salı 12:53
Bu haber 1203 kez okundu
22 Kiloyu böyle verdi...
banner90
Orhangazi’de aşırı kilolarından şikayetçi olan Akif Sarıca, mide küçültme operasyonu ile 2 ayda toplam 22 kilo verdi.  Elazığ ilinde Medikalpark Hastanesi’nde görev yapan Opr. Dr. Fadlı Doğan tarafından yapılan mide tüpü operasyonunda hedef ise 6 ayda 50 kilo olduğu Sarıca tarafından ifade edildi.


Orhangazi’de kilolarından şikayetçi olan Akif Sarıca, 2 ay önce Orhangazi’de Elazığ’a gelerek tüp mide ameliyatı geçirdi. Orhangazi’de yaşayan ve 138 kilo olan Akif Sarıca, 2 ay önce ameliyat olmak için Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Cerrahi Op. Dr. Fadlı Doğan’a geldi. Hastanede tüp mide ameliyatı olan ve 2 ayda 22 kilo veren Sarıca, defalarca kilo verme girişiminde bulunduğunu ve her defasında verdiği kilonun daha fazlasını geri aldığını belirtti. Akif Sarıca; Bu konuda Fadıl hoca gerçekten Türkiye’de çok tanınmış bir doktor. Birçok arkadaşımın tavsiyesiyle buraya geldim. Tüp mide ameliyatıyla daha sağlıklı bir şekilde kilo vereceğim ve sağlığıma tekrar kavuşacağım. 20 yıl öncesine geri döneceğim. Hayata tekrar başlamak üzere geldim” dedi. Güvene çok değer verdiğini ve bundan dolayı Opr. Dr. Fadlı Doğan’ı tercih ettiğini söyleyen Sarıca; Hayatımızda ve her türlü ilişkimizde en değer verdiğimiz şey, güven duygusudur. Ben de önce Fadlı hocaya çok güven duydum ve geldim. Tekrar yeniden bir hayata başlamak için geldim. 2 ay önce de gerçekten benim ikinci doğum günüm oldu. Kendimi verdiğim 22 kiloyla bile gerçekten hafiflemiş hissediyorum. Buradan çok mutlu ayrılmıştım. Daha önce yaşadığım kötü bir tecrübeden dolayı doktora ve hastane personellerine güvenmek çok önemli.

Hedef 6 ayda 50 kilo

Ameliyatın oldukça başarılı geçtiğini söyleyen Akif Sarıcva; gün içerisinde bol bol yürüyoruz. Gende az az olmak şartı ile 5 öğün yemek tüketiyorum. Doktor tarafından verilen diyetler çerçevesinde öğünlerimi geçiriyorum. Mide tüpü ameliyatından sonra kendimi daha iyi hissediyorum. Daha önce giydiğim bir çok kıyafetin bol geldiğini görmek beni mutlu ediyor. İlk 2 ayda 22 kilo verdim. Doktor kontrollerimiz çerçevesinde 6 ayda 50 kilo vermek diyen Akif Sarıca; doktorlarımız Elazığ da olmasına rağmen belirli periyotlar çerçevesinde yüzyüze görüşmelerde bulunuyoruz. Her ay düzenli yaptırdığımız tahlilleri sosyal ortamlardan paylaşıyor ve doktorumuz bu değerleri inceleyerek bizlere geri dönüş yapıyor dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV