21 Ocak 2018 Pazar

Hürriyet Mahallesi’nde Yaşlı Adam İntihar Etti

Baki Bekar’dan Mustafa Kaya’ya ‘10 Yıl’ Cevabı

Demokrat Parti Orhangazi İlçe Başkanı Baki Bekar; geçtiğimiz hafta basın toplantısı ile 3,5 yıllık dönemdeki Orhangazi’deki Ak Parti yatırımlarını açıklayan Mustafa Kaya’ya yanıt verdi. Bekar yaptığı açıklamada; Millet sanma ki boş laflarınıza inanıyor.3,5 yıldan beri milletin malını satmaktan başka ne yaptınız. Utanmadan milletten bir on yıl daha istiyorsun. Dedi.

15 Kasım 2017 Çarşamba 13:06
Bu haber 237 kez okundu
 Baki Bekar’dan Mustafa Kaya’ya ‘10 Yıl’ Cevabı
banner89

Demokrat Parti Orhangazi İlçe Başkanı Baki Bekar, basın toplantısında Orhangazililerden 10 yıl daha görev süresi istiyoruz diyen Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kaya’ya yanıt geldi. Bekar yazılı olarak yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi; Orhangazi Halkından 10 yıllık bir süre istemişsin. Sen nerede yaşıyorsun Uganda da mı? Saygınlığını kaybettirdiğiniz bir belediyeden bahsediyoruz. Hangi altyapının %50 sini tamamladınız. Utanmadan yalan söylüyorsun. %90’ı bitmiş bir altyapının üzerine alelacele derme çatma standart dışı bir asfalt yaparken su vanalarını kaybettiniz. En küçük su arızasında tüm Orhangazi halkını cezalandırıyorsunuz. Arıtmayı yaptık diyorsun sen geldiğinde arıtma bitmişti siz birbirinize açılışla şov yaptınız.

 

CESARETİNİZ VARSA MECLİSİ CANLI YAYINLAYIN

Parke taşı sevdanız uğruna yoları daralttınız. Milletin anasını ağlattınız. Orhangazi trafiğini İstanbul’a benzettiniz. 5 dakikalık yolu yarım saatte gidemez olduk. Bir karış otopark yapmadınız. Yaya kaldırımlarını halka otopark diye satıyorsunuz. Algı operasyonu yaparak millete yalan söylemeyin. Seçim beyannamelerinin neredeyse tamamını tamamlamışsınız ama biz de vatandaşta göremiyor. Bizler sizin ne yaptığınızı gayet iyi biliyoruz. Millet sanma ki boş laflarınıza inanıyor.3,5 yıldan beri milletin malını satmaktan başka ne yaptınız. Utanmadan milletten bir on yıl daha istiyorsun. Orhangazi halkı sana referandumda cevabını verdi anlaşılan siz anlamamışsınız yerel seçimlerde bunun cevabını bir kez daha alacağınızdan emin olunuz. Elinizde tüm meclis toplantılarının görüntülü kayıtları var cesaretiniz varsa tüm meclis toplantılarını meydandaki görüntülü reklam panosundan canlı olarak yayınlayın bu da sizin seçim vaadinizdi yapın da görelim.3,5 yıldan beri Orhangazi’yi borç batağına sapladınız utanmadan bize 10 yıl lazım diyorsun Gözünüz doysun.   

Anahtar Kelimeler: BursaOrhangazi

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV