21 Ocak 2018 Pazar

Hürriyet Mahallesi’nde Yaşlı Adam İntihar Etti

Olağanüstü Hal İşlemlerine Dair İnceleme Başvuruları Başladı

Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonuna yapılacak başvurular ve Komisyonun çalışmalarına ilişkin usul ve esaslar Başbakanlık tarafından belirlenerek 12 Temmuz 2017 tarih ve 30122 mükerrer sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır.

16 Ağustos 2017 Çarşamba 16:47
Bu haber 433 kez okundu
 Olağanüstü Hal İşlemlerine Dair İnceleme Başvuruları Başladı
banner90

Bu kapsamda, Komisyona doğrudan başvuru yapılamayacak olup başvurular valilikler ve Resmi Gazete’de yayımlanan usul ve esaslarda belirtilen kurumlar vasıtasıyla yapılacaktır. Başvurular ohalkomisyonu.basbakanlik.gov.tr/ adresinde yer alan elektronik ortamda hazırlanan başvuru formu doldurulmak suretiyle; 17 Temmuz 2017 Pazartesi günü başlayacak olup 14 Eylül 2017 Perşembe günü mesai bitiminde sona erecektir. Başvuru sahipleri tarafından Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonuna gönderilmek üzere verilen itiraz dilekçeleri; Çarşamba Hizmet Binası Ahmetpaşa Mah. Fahri Korutürk Caddesi Kat: 3 Bursa Valiliği’nde bulunan İl OHAL Bürosunca 17 Temmuz 2017 Pazartesi gününden itibaren kabul edilecektir.

 

BAŞVURU SAHİPLERİ:

Kamu görevinden, meslekten veya görev yapılan teşkilattan çıkarılanlar ya da ilişiği kesilenler ile öğrencilikle ilişiği kesilenler ve rütbesi alınan emekli personel şahsen (Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisiyle birlikte), kanuni temsilcisi veya vekili aracılığıyla başvuru yapabilir. Kapatılan kurum veya kuruluşlar adına başvuru yapma yetkisi, kapatılma tarihi itibarıyla kurum veya kuruluşu temsile kanunen yetkili olanlara aittir. Yetkili olmayanlar, üyelik veya başka sebeplere dayanarak başvuru yapamaz. 

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV