17 Aralık 2017 Pazar

Orhangazi’de Kış Tedbirleri Görüşüldü

15 Temmuz İçin STK’lar Tek Ses Oldu

TOBB 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin yıldönümünde 81 ilde eş zamanlı Tüm Oda Borsa ve Birlik olarak düzenlenen basın toplantısıyla ortak bir açıklama yaptı.

14 Temmuz 2017 Cuma 14:11
Bu haber 390 kez okundu
15 Temmuz İçin STK’lar Tek Ses Oldu
banner90

 Ortak açıklamada aynı anda Türkiye - AB Karma İstişare Komitesi (KİK) Türkiye kanadını oluşturan sivil toplum kuruluşlarından olan; Türk-İş, TESK, Memur-Sen, Hak-İş, TZOB, TİSK, Türkiye Kamu-Sen, Bursa iş dünyası ile diğer sivil toplum kuruluşları yöneticileri de yer aldı. Ortak Basın açıklamasında Bursa ili ve ilçelerinde yer alan Oda ve Borsalar adına Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

Açıklamaya; Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odasından Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu, Meclis Başkanı Erol Hatırlı ve Genel Sekreter Gürol Erol katıldı. Öte yandan BTSO’ da yapılan törende 15 Temmuzda hayatını kaybeden 250 Şehidimizin adının yazdığı ve BTSO tarafından yaptırılan 15 Temmuz Şehitleri Anıtının açılışı yapıldı. BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk, İçişleri Eski Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ nin konuşmalarının ardından Anıt açılışı gerçekleştirildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından tüm Türkiye’ de ortak olarak ve Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu ve Meclis Başkanı Erol Hatırlı’ nın da katılımlarıyla yapılan ortak açıklamada şehitler ve gaziler de saygı ile anıldı.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV