19 Aralık 2017 Salı

Hürriyet Mahallesi’nde Yaşlı Adam İntihar Etti

Peynirci Baba 69.Şubesini Kestel’de açtı

Yöre Grup iştiraklerinden olan ve ülke çapına yayılan şubeleri ile Kahvaltılık Market konseptini yaygınlaştıran Peynirci Baba, 69.Şubesini Kestel’de hizmete açtı. Mağazanın açılışında semt sakinleri mağazaya yoğun ilgi gösterdiler.

07 Nisan 2017 Cuma 19:50
Bu haber 498 kez okundu
Peynirci Baba 69.Şubesini Kestel’de açtı
banner90

Yöre Grup iştiraklerinden olan ve kahvaltılık marketlerde bir ulusal marka olan Peynirci Baba, 69.şubesini Kestel’de hizmete açtı. Bursa’da 14. Şube olarak geçen yeni konsept mağaza, Peynirci Baba’nın diğer mağazaları ile aynı tarz ve görünümde hazırlandı. Ahmet Vefik Paşa Mahallesi Pars Sokak No:4 üzerinde açılan mağazada Yöre Grup’un kendi ürünleri olan kahvaltılık ürünlerin yanı sıra tanınmış markalar da Kestelli vatandaşlar ile buluştu. Açılışa özel yapılan indirimli satışlar büyük beğeni topladı.  Yöre Şirketler Gurubu Bursa Bölge Sorumlusu Fatih Işık verdiği bilgilerde, Yeni şube ile birlikte Bursa’da önemli bir şube sayısına ulaştıklarını belirterek, Yılsonun kadar birkaç şubemizi daha hizmete alacağız. Amacımız kahvaltılık market alanında tüm ülke çapına yayılmak. Halkımıza çok daha sağlıklı, kaliteli ve ucuz ürünler sunmaktır dedi.

 


TÜRKİYE’DE TANINAN BİR İSİM OLDU


Farklılığıyla sektörü peşinden sürükleyen Peynirci Baba, Yöre Şirketler Grubu’nun en özel üyelerinden biridir. İlk şubesi 1996 yılında Kocaeli Gebze’de kurulan Peynirci Baba Kahvaltılık Marketi, o güne dek hiç denenmemiş bir konsept ile Türkiye’nin en özel yöresel kahvaltı ürünlerini lezzet severlerle buluşturdu. Yöresel kahvaltılık mağaza konsepti ile sektörüne yeni bir anlayış hediye eden Peynirci Baba, başarı grafiğini hızla yükselterek kısa sürede kahvaltılık marketler zinciri haline geldi. Peynirci Baba bugün ilk günkü hijyen, kalite ve fiyat avantajı ilkelerinden hiç vazgeçmeden, her geçen yıl artan mağazaları ile kahvaltılık mağazalar zinciri kültürünü Türkiye’ye tanıtan isim oldu.

 
    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV